Ta strona używa plików Cookie. Korzystając z tej strony zgadzasz się na umieszczenie tych plików na twoim urządzeniu

Kamila Pach

dietetyk.kamilapach@gmail.com

Dietetyk

Nazywam się Kamila Pach i jestem dyplomowanym dietetykiem. Przeprowadzę Cię przez cały proces krok po kroku, jak skutecznie osiągnąć swoje cele a przy okazji być najedzonym. Pokażę Ci, że dieta może być łatwa, szybka w przygotowaniu i smaczna, z wykorzystaniem produktów popularnych marek sklepowych.

Poznaj mnie bliżej:


Czy jesteś zadowolony z tego jak aktualnie wyglądasz? Chciałbyś coś zmienić ale nie wiesz jak się do tego zabrać?

Nazywam się Kamila Pach i jestem dyplomowanym dietetykiem. Przeprowadzę Cię przez cały proces krok po kroku, jak skutecznie osiągnąć swoje cele a przy okazji być najedzonym. Pokażę Ci, że dieta może być łatwa, szybka w przygotowaniu i smaczna, z wykorzystaniem produktów popularnych marek sklepowych. Jeśli chcesz mieć w swojej diecie naleśniki, czy zdrową wersje słodyczy, będziesz je mieć. Przede wszystkim, stawiam na edukację, gdyż zasada „100% albo nic” nie jest mądrym wyborem.

Moją misją jest pokazanie, że cały proces związany ze zmianą nawyków żywieniowych, uzyskiwaniem zamierzonych efektów w wyglądzie, powinien nas cieszyć.

Ukończyłam studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach, ciągle pogłębiam swoją wiedzę biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach, jednocześnie robiąc studia magisterskie.

kama/27.png